Live Football In HD

Live football in HD is currently broadcast in the UK on Sky Sports HD, BT Sport HD, Premier Sports HD, BBC HD, ITV HD and British Eurosport HD.


Friday 18th October 2019
Melbourne Victory v Western Sydney Wanderers
Hyundai A-League
09:30
BT Sport ESPN

Shenzen FC v Guangzhou Evergrande
Chinese Super League
12:35
Premier 1

Bonnyrigg Rose v Buckie Thistle
Scottish FA Cup Second Round
19:05
BBC Scotland

Eintracht Frankfurt v Bayer Leverkusen
Bundesliga
19:30
BT Sport 2

Nice v Bordeaux
Ligue 1
19:45
BT Sport ESPN

Cardiff City v Sheffield Wednesday
Championship
19:45
Sky Sports Football / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Nice v PSG
Ligue 1
19:45
BT Sport 3

Granada v Osasuna
La Liga
20:00
Premier 1

Carmarthen Town v Aberystwyth Town
Welsh Premier League
20:00
S4C
Saturday 19th October 2019
Western United v Perth Glory
Hyundai A-League
07:15
BT Sport ESPN

Central Coast Mariners v Newcastle Jets
Hyundai A-League
09:30
BT Sport ESPN

Eibar v Barcelona
La Liga
12:00
Premier 1

Blackburn Rovers v Huddersfield Town
Championship
12:30
Sky Sports Football / Sky Sports Main Event

Everton v West Ham
Premier League
12:30
BT Sport 1 / BT Sport Ultimate

Beijing Guoan v Shanghai SIPG
Chinese Super League
12:35
Premier 2

Liverpool U18 v Newcastle United U18
U18 Premier League
13:00
LFCTV

Napoli v Verona (joins match in progress)
Serie A
17:00
Premier 2

York City v Stockport County
FA Cup Fourth Qualifying Round
17:15
BT Sport 1

Crystal Palace v Man City
Premier League
17:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Borussia Dortmund v Borussia Monchengladbach
Bundesliga
17:30
BT Sport 2 / BT Sport Ultimate

Getafe v Leganes
La Liga
17:30
Premier 1

Atlanta United v New England Revolution
MLS Play-Offs
18:00
FreeSports / Sky Sports Football

Toulouse v Lille
Ligue 1
19:00
BT Sport Extra 2

Juventus v Bologna
Serie A
19:45
Premier 2

Real Mallorca v Real Madrid
La Liga
20:00
Premier 1

Seattle Sounders v FC Dallas
MLS Play-Offs
20:30
Sky Sports Football

Toronto FC v DC United
MLS Play-Offs
23:00
Sky Sports Football
Sunday 20th October 2019
Real Salt Lake v Portland Timbers
MLS Play-Offs
03:00
FreeSports / Sky Sports Football

Melbourne City v Adelaide United
Hyundai A-League
06:00
BT Sport ESPN

Sydney FC v Wellington Phoenix
Hyundai A-League
08:00
BT Sport ESPN

Alaves v Celta Vigo
La Liga
11:00
FreeSports / Premier 1

Sassuolo v Inter Milan
Serie A
11:30
Premier 2

Accrington Stanley v Ipswich Town
League One
12:00
Sky Sports Football / Sky Sports Main Event

Hearts v Rangers
Scottish Premiership
12:15
BT Sport 1 / BT Sport Ultimate

Real Sociedad v Real Betis
La Liga
13:00
Premier 1

Wigan Athletic v Nottingham Forest
Championship
14:00
Sky Sports Football / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Bordeaux v St Etienne
Ligue 1
14:00
BT Sport Extra 2

Sampdoria v Roma
Serie A
14:00
Premier 2

FC Cologne v Paderborn
Bundesliga
14:30
BT Sport 2

Espanyol v Villarreal
La Liga
15:00
Premier 1

Monaco v Rennes
Ligue 1
16:00
BT Sport Extra 2

Man Utd v Liverpool
Premier League
16:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Hoffenheim v Schalke 04
Bundesliga
17:00
BT Sport 2

Parma v Genoa
Serie A
17:00
Premier 2

Athletic Bilbao v Real Valladolid
La Liga
17:30
Premier 1

North Carolina Courage v Seattle Reign
NWSL Play-Off Semi-Final
18:30
BT Sport 2 / NWSL Website

AC Milan v Lecce
Serie A
19:45
Premier 2

Marseille v Strasbourg
Ligue 1
20:00
BT Sport 1

Sevilla v Levante
La Liga
20:00
Premier 1

Philadelphia Union v New York Red Bulls
MLS Play-Offs
20:00
Sky Sports Football

Chicago Red Stars v Portland Thorns
NWSL Play-Off Semi-Final
20:30
BT Sport 2 / NWSL Website
Monday 21st October 2019
Minnesota United v LA Galaxy
MLS Play-Offs
01:30
FreeSports / Sky Sports Football

Arminia Bielefeld v Hamburg
Bundesliga 2
19:30
BT Sport 1

Brescia v Fiorentina
Serie A
19:45
Premier 1

Sheffield United v Arsenal
Premier League
20:00
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD
Tuesday 22nd October 2019
Tottenham Hotspur U19 v Crvena Zvezda U19
UEFA Youth League Group Stage
15:00
BT Sport 2

Shakhtar Donetsk v Dinamo Zagreb
UEFA Champions League Group Stage
17:55
BT Sport ESPN

Atletico Madrid v Bayer Leverkusen
UEFA Champions League Group Stage
17:55
BT Sport 1

QPR v Reading
Championship
19:45
Sky Sports Football / Sky Sports Main Event

Sheffield Wednesday v Stoke City
Championship
19:45
Sky Sports Action

Galatasaray v Real Madrid
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport ESPN

Man City v Atalanta
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport 2

Olympiakos v Bayern Munich
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport 2

Tottenham Hotspur v Crvena Zvezda
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport 3 / BT Sport Ultimate

Juventus v Lokomotiv Moscow
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport Extra 3

Club Brugge v PSG
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport Extra 4
Wednesday 23rd October 2019
Adelaide United v Melbourne City
Australian FFA Cup Final
09:30
BT Sport 2

Ajax U19 v Chelsea U19
UEFA Youth League Group Stage
13:00
BT Sport 2

Genk U19 v Liverpool U19
UEFA Youth League Group Stage
13:00
BT Sport 3

RB Leipzig v Zenit St Petersburg
UEFA Champions League Group Stage
17:55
BT Sport 1

Ajax v Chelsea
UEFA Champions League Group Stage
17:55
BT Sport 3

Huddersfield Town v Middlesbrough
Championship
19:45
Sky Sports Football / Sky Sports Main Event

Inter Milan v Borussia Dortmund
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport ESPN

Genk v Liverpool
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport 2

Red Bull Salzburg v Napoli
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport 2

Slavia Prague v Barcelona
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport 3 / BT Sport Extra 3

Lille v Valencia
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport Extra 4

Benfica v Lyon
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport Extra 5
Thursday 24th October 2019
TBC
MLS Play-Offs
00:00
FreeSports

TBC
MLS Play-Offs
03:00
FreeSports

Slovan Bratislava v Wolves
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport ESPN

Partizan Belgrade v Man Utd
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport 2

FC Porto v Rangers
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport 3

Roma v Borussia Monchengladbach
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport Extra 2

Eintracht Frankfurt v Standard Liege
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport ESPN / BT Sport Extra 2

Arsenal v Vitoria Guimaraes
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport 2

Celtic v Lazio
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport 3 / BT Sport Ultimate
Friday 25th October 2019
TBC
MLS Play-Offs
00:30
FreeSports

TBC
MLS Play-Offs
03:30
FreeSports

Brisbane Roar v Melbourne Victory
Hyundai A-League
09:30
BT Sport 2

Ayr United v Dundee
Scottish Championship
19:05
BBC Scotland

FSV Mainz 05 v FC Cologne
Bundesliga
19:30
BT Sport 2

Nantes v Monaco
Ligue 1
19:45
BT Sport 3

Southampton v Leicester City
Premier League
20:00
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD
Saturday 26th October 2019
Newcastle Jets v Adelaide United
Hyundai A-League
07:15
BT Sport ESPN

Western Sydney Wanderers v Sydney FC
Hyundai A-League
09:30
BT Sport ESPN

Hamburg v VFB Stuttgart
Bundesliga 2
12:00
BT Sport 2

Barcelona v Real Madrid
La Liga
12:00
Premier 1

Sheffield Wednesday v Leeds United
Championship
12:30
Sky Sports Football / Sky Sports Main Event

Man City v Aston Villa
Premier League
12:30
BT Sport 1 / BT Sport Ultimate

Beijing Guoan v Tianjin Teda
Chinese Super League
12:35
Premier 2

Chesterfield v Notts County
National League
17:20
BT Sport 1

Burnley v Chelsea
Premier League
17:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Bayer Leverkusen v Werder Bremen
Bundesliga
17:30
BT Sport 2 / BT Sport Ultimate

Lyon v FC Metz
Ligue 1
19:00
BT Sport Extra 2

Atletico Madrid v Athletic Bilbao
La Liga
20:00
Premier 1
Sunday 27th October 2019
Wellington Phoenix v Perth Glory
Hyundai A-League
05:00
BT Sport 1

Western United v Melbourne City
Hyundai A-League
07:00
BT Sport 1

Celta Vigo v Real Sociedad
La Liga
11:00
FreeSports / Premier 2

Bologna v Sampdoria
Serie A
11:30
Premier 1

Swansea City v Cardiff City
Championship
12:00
Sky Sports Football / Sky Sports Main Event

Aberdeen v Celtic
Scottish Premiership
12:15
BT Sport 1 / BT Sport Ultimate

Granada v Real Betis
La Liga
13:00
Premier 2

Rennes v Toulouse
Ligue 1
14:00
BT Sport ESPN

Newcastle United v Wolves
Premier League
14:00
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

SPAL v Napoli
Serie A
14:00
Premier 1

Atalanta v Udinese
Serie A
14:00
FreeSports

Arsenal Women v Man City Women
FA Women's Super League
14:30
BT Sport 2

Wolfsburg v FC Augsburg
Bundesliga
14:30
BT Sport 3

Levante v Espanyol
La Liga
15:00
Premier 2

St Etienne v Amiens SC
Ligue 1
16:00
BT Sport ESPN

Liverpool v Tottenham Hotspur
Premier League
16:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Borussia Monchengladbach v Eintracht Frankfurt
Bundesliga
17:00
BT Sport 3

Roma v AC Milan
Serie A
17:00
Premier 1

Sevilla v Getafe
La Liga
17:30
Premier 2

Fiorentina v Lazio
Serie A
19:45
Premier 1

PSG v Marseille
Ligue 1
20:00
BT Sport 1

Osasuna v Valencia
La Liga
20:00
Premier 2

TBC
NWSL Play-Off Final
20:30
BT Sport 2 / NWSL Website
Monday 28th October 2019
Sandhausen v Wehen Wiesbaden
Bundesliga 2
19:30
BT Sport 1

QPR v Brentford
Championship
19:45
Sky Sports Football / Sky Sports Main Event
Tuesday 29th October 2019
Alaves v Atletico Madrid
La Liga
18:00
Premier 1

Parma v Verona
Serie A
18:00
Premier 2

Accrington Stanley v Liverpool U21
EFL Trophy Group Stage
19:45
LFCTV

Brescia v Inter Milan
Serie A
20:00
Premier 2

Bordeaux v Dijon FCO
Coupe de la Ligue Round of 32
20:05
BT Sport 1

Barcelona v Real Valladolid
La Liga
20:15
Premier 1

TBC
MLS Play-Offs
21:00
FreeSports
Wednesday 30th October 2019
Valencia v Sevilla
La Liga
18:00
Premier 2

Liverpool v Arsenal
Carabao Cup 4th Round
19:30
Sky Sports Football

Ross County v Rangers
Scottish Premiership
19:45
BT Sport 1 / BT Sport Ultimate

Juventus v Genoa
Serie A
20:00
Premier 2

Chelsea v Man Utd
Carabao Cup 4th Round
20:05
Sky Sports Main Event

Monaco v Marseille
Coupe de la Ligue Round of 32
20:05
BT Sport 2

Real Madrid v Leganes
La Liga
20:15
Premier 1

TBC
MLS Play-Offs
23:00
FreeSports
Thursday 31st October 2019
Eibar v Villarreal
La Liga
18:00
Premier 1

Pacos de Ferreira v Sporting CP
Primeira Liga
19:45
FreeSports

AC Milan v SPAL
Serie A
20:00
Premier 2

Getafe v Granada
La Liga
20:15
Premier 1
Friday 1st November 2019
Sydney FC v Newcastle Jets
Hyundai A-League
08:30
BT Sport ESPN

Dundee v Greenock Morton
Scottish Championship
19:05
BBC Scotland

Hoffenheim v Paderborn
Bundesliga
19:30
BT Sport 3

Barnsley v Bristol City
Championship
19:45
Sky Sports Football / Sky Sports Main Event

Dijon FCO v PSG
Ligue 1
19:45
BT Sport 2

Connah's Quay Nomads v The New Saints
Welsh Premier League
20:00
S4C
Saturday 2nd November 2019
Western Sydney Wanderers v Brisbane Roar
Hyundai A-League
06:15
BT Sport 1

Melbourne Victory v Western United
Hyundai A-League
08:30
BT Sport 2

Espanyol v Valencia
La Liga
12:00
Premier 1

Wigan Athletic v Swansea City
Championship
12:30
Sky Sports Football / Sky Sports Main Event

AFC Bournemouth v Man Utd
Premier League
12:30
BT Sport 1 / BT Sport Ultimate

Watford v Chelsea
Premier League
17:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Hibernian v Celtic
Betfred Cup Semi-Final
17:30
BT Sport 1 / BT Sport Ultimate

Union Berlin v Hertha Berlin
Bundesliga
17:30
BT Sport 2

Real Madrid v Real Betis
La Liga
20:00
Premier 2
Sunday 3rd November 2019
Melbourne City v Wellington Phoenix
Hyundai A-League
05:00
BT Sport ESPN

Perth Glory v Central Coast Mariners
Hyundai A-League
07:00
BT Sport ESPN

Real Valladolid v Real Mallorca
La Liga
11:00
FreeSports / Premier 2

Atalanta v Cagliari
Serie A
11:30
Premier 1

Charlton Athletic v Preston North End
Championship
12:00
Sky Sports Football / Sky Sports Main Event

VFB Stuttgart v Dynamo Dresden
Bundesliga 2
12:30
BT Sport ESPN

Villarreal v Athletic Bilbao
La Liga
13:00
Premier 2

Crystal Palace v Leicester City
Premier League
14:00
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Genoa v Udinese
Serie A
14:00
Premier 1

Fortuna Dusseldorf v FC Cologne
Bundesliga
14:30
BT Sport ESPN

Rangers v Hearts
Betfred Cup Semi-Final
15:00
BT Sport 1 / BT Sport Ultimate

Osasuna v Alaves
La Liga
15:00
Premier 2

Everton v Tottenham Hotspur
Premier League
16:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Augsburg v Schalke 04
Bundesliga
17:00
BT Sport ESPN

Fiorentina v Parma
Serie A
17:00
Premier 1

Celta Vigo v Getafe
La Liga
17:30
Premier 2

AC Milan v Lazio
Serie A
19:45
Premier 1

St Etienne v Monaco
Ligue 1
20:00
BT Sport 1

Granada v Real Sociedad
La Liga
20:00
Premier 2
Monday 4th November 2019
VFL Bochum v FC Nuremberg
Bundesliga 2
19:30
BT Sport 1

SPAL v Sampdoria
Serie A
19:45
Premier 1

Stoke City v West Brom
Championship
20:00
Sky Sports Football / Sky Sports Main Event
Tuesday 5th November 2019
Chelsea U19 v Ajax U19
UEFA Youth League Group Stage
13:00
BT Sport 2

Zenit St Petersburg v RB Leipzig
UEFA Champions League Group Stage
17:55
BT Sport ESPN

Barcelona v Slavia Prague
UEFA Champions League Group Stage
17:55
BT Sport 1

Borussia Dortmund v Inter Milan
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport ESPN

Liverpool v Genk
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport 3

Chelsea v Ajax
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport TBC / BT Sport Ultimate
Wednesday 6th November 2019
Atalanta U19 v Man City U19
UEFA Youth League Group Stage
13:00
BT Sport 2

Vitoria Guimaraes v Arsenal
UEFA Europa League Group Stage
15:50
BT Sport 2

Lokomotiv Moscow v Juventus
UEFA Champions League Group Stage
17:55
BT Sport ESPN

Bayern Munich v Olympiakos
UEFA Champions League Group Stage
17:55
BT Sport 1

Real Madrid v Galatasaray
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport ESPN

Crvena Zvezda v Tottenham Hotspur
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport 2

Atalanta v Man City
UEFA Champions League Group Stage
20:00
BT Sport 3
Thursday 7th November 2019
Lazio v Celtic
UEFA Europa League Group Stage
17:55
BT Sport 3

Wolves v Slovan Bratislava
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport ESPN

Man Utd v Partizan Belgrade
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport 2 / BT Sport Ultimate

Rangers v FC Porto
UEFA Europa League Group Stage
20:00
BT Sport 3
Friday 8th November 2019
Melbourne City v Central Coast Mariners
Hyundai A-League
08:30
BT Sport 1

FC Cologne v Hoffenheim
Bundesliga
19:30
BT Sport 3

Dundee v Dundee United
Scottish Championship
19:45
BT Sport 2

Norwich City v Watford
Premier League
20:00
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Aberystwyth Town v Bala Town
Welsh Premier League
20:00
S4C
Saturday 9th November 2019
Newcastle Jets v Perth Glory
Hyundai A-League
06:15
BT Sport 3

Western United v Western Sydney Wanderers
Hyundai A-League
08:30
BT Sport 3

Holstein Kiel v Hamburg
Bundesliga 2
12:00
BT Sport 3

TBC
La Liga
12:00
Premier 1

Nottingham Forest v Derby County
Championship
12:30
Sky Sports Football / Sky Sports Main Event

Chelsea v Crystal Palace
Premier League
12:30
BT Sport 1 / BT Sport Ultimate

England Women v Germany Women
Women's International
17:30
BBC One

Leicester City v Arsenal
Premier League
17:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Bayern Munich v Borussia Dortmund
Bundesliga
17:30
BT Sport 2
Sunday 10th November 2019
Melbourne Victory v Wellington Phoenix
Hyundai A-League
05:00
BT Sport ESPN

Adelaide United v Brisbane Roar
Hyundai A-League
07:00
BT Sport ESPN

Cardiff City v Bristol City
Championship
12:00
Sky Sports Football

Borussia Monchengladbach v Werder Bremen
Bundesliga
12:30
BT Sport 2

Wolves v Aston Villa
Premier League
14:00
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Wolfsburg v Bayer Leverkusen
Bundesliga
14:30
BT Sport 2

Livingston v Rangers
Scottish Premiership
15:00
Sky Sports Football

Liverpool v Man City
Premier League
16:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

SC Freiburg v Eintracht Frankfurt
Bundesliga
17:00
BT Sport 2
Monday 11th November 2019
Larne v Crusaders
Northern Irish Premiership
19:45
Sky Sports Football
Thursday 14th November 2019
Turkey v Iceland
UEFA EURO 2020 Qualifier
17:00
Sky Sports Football / Sky Sports Main Event

England v Montenegro
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
ITV

Portugal v Lithuania
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Premier League
Friday 15th November 2019
Central Coast Mariners v Adelaide United
Hyundai A-League
08:30
BT Sport 1

Norway v Faroe Islands
UEFA EURO 2020 Qualifier
17:00
Sky Sports Football

Bosnia-Herzegovina v Italy
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Premier League

Spain v Malta
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Football

TBC
Tunnock's Caramel Wafer Cup Quarter-Final
20:00
S4C
Saturday 16th November 2019
Sydney FC v Melbourne Victory
Hyundai A-League
06:15
BT Sport 2

Western United v Newcastle Jets
Hyundai A-League
08:30
BT Sport 2

Cyprus v Scotland
UEFA EURO 2020 Qualifier
14:00
Sky Sports Football

Azerbaijan v Wales
UEFA EURO 2020 Qualifier
17:00
Sky Sports Football / Sky Sports Main Event / S4C

Russia v Belgium
UEFA EURO 2020 Qualifier
17:00
Sky Sports Premier League

Yeovil Town v Dover Athletic
National League
17:20
BT Sport 1

Northern Ireland v Netherlands
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Football / Sky Sports Main Event

Germany v Belarus
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports Premier League
Sunday 17th November 2019
Brisbane Roar v Melbourne City
Hyundai A-League
05:00
BT Sport ESPN

Tranmere Rovers v Wycombe Wanderers
League One
12:00
Sky Sports Football

Tottenham Hotspur Women v Arsenal Women
FA Women's Super League
15:00
BT Sport 1

Kosovo v England
UEFA EURO 2020 Qualifier
17:00
ITV
Tuesday 19th November 2019
Wales v Hungary
UEFA EURO 2020 Qualifier
19:45
Sky Sports TBC / S4C
Friday 22nd November 2019
Western Sydney Wanderers v Melbourne City
Hyundai A-League
08:30
BT Sport 1

Borussia Dortmund v Paderborn
Bundesliga
19:30
BT Sport 1

Fulham v QPR
Championship
19:45
Sky Sports Football
Saturday 23rd November 2019
Wellington Phoenix v Brisbane Roar
Hyundai A-League
06:15
BT Sport 3

Adelaide United v Melbourne Victory
Hyundai A-League
08:30
BT Sport 3

Perth Glory v Sydney FC
Hyundai A-League
10:45
BT Sport 3

West Ham v Tottenham Hotspur
Premier League
12:30
BT Sport 1 / BT Sport Ultimate

Charlton Athletic v Cardiff City
Championship
12:30
Sky Sports Football

Maidenhead United v Woking
National League
17:20
BT Sport 1

RB Leipzig v FC Cologne
Bundesliga
17:30
BT Sport ESPN

Man City v Chelsea
Premier League
17:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD
Sunday 24th November 2019
Central Coast Mariners v Western United
Hyundai A-League
05:00
BT Sport 1

Middlesbrough v Hull City
Championship
12:00
Sky Sports Football

Hamilton Academical v Rangers
Scottish Premiership
12:15
BT Sport 1

VFB Stuttgart v Karlsruher
Bundesliga 2
12:30
BT Sport 3

Augsburg v Hertha Berlin
Bundesliga
14:30
BT Sport 3

St Johnstone v Aberdeen
Scottish Premiership
15:00
Sky Sports Football

Sheffield United v Man Utd
Premier League
16:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Hoffenheim v Mainz
Bundesliga
17:00
BT Sport 1
Monday 25th November 2019
Hannover 96 v Darmstadt
Bundesliga
19:30
BT Sport 1

Aston Villa v Newcastle United
Premier League
20:00
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD
Tuesday 26th November 2019
Reading v Leeds United
Championship
20:00
Sky Sports Football
Wednesday 27th November 2019
Vitoria Guimaraes v Standard Liege
UEFA Europa League Group Stage
15:50
BT Sport 2
Thursday 28th November 2019
FC Astana v Man Utd
UEFA Europa League Group Stage
15:50
BT Sport 2
Friday 29th November 2019
Swansea City v Fulham
Championship
19:45
Sky Sports Football

Caernarfon Town v Cardiff Metropolitan University
Welsh Premier League
20:00
S4C
Saturday 30th November 2019
Newcastle United v Man City
Premier League
12:30
BT Sport 1 / BT Sport Ultimate

Charlton Athletic v Sheffield Wednesday
Championship
12:30
Sky Sports Football

Southampton v Watford
Premier League
17:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD
Sunday 1st December 2019
Ross County v Celtic
Scottish Premiership
12:00
Sky Sports Football

Norwich City v Arsenal
Premier League
14:00
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD

Leicester City v Everton
Premier League
16:30
Sky Sports Premier League / Sky Sports Main Event / Sky Sports Ultra HD
Monday 2nd December 2019
Preston North End v West Brom
Championship
19:45
Sky Sports Football
Wednesday 4th December 2019
Aberdeen v Rangers
Scottish Premiership
19:45
Sky Sports Football
Friday 6th December 2019
TBC
Welsh Cup 3rd Round
20:00
S4C
Friday 13th December 2019
Barry Town United v The New Saints
Welsh Premier League
20:00
S4C
Sunday 15th December 2019
Motherwell v Rangers
Scottish Premiership
12:00
Sky Sports Football
Thursday 26th December 2019
Hearts v Hibernian
Scottish Premiership
12:30
Sky Sports Football
Sunday 29th December 2019
Celtic v Rangers
Scottish Premiership
12:30
Sky Sports Football
Saturday 9th May 2020
TBC
FA Women's Cup Final
TBC
BBC One

TBC
Scottish FA Cup Final
TBC
Premier 1 / BBC One Scotland
Saturday 23rd May 2020
TBC
FA Cup Final
TBC
BBC One / BT Sport TBC